Servis stavebních strojů

Kompletní servis stavebních strojů a bagrů. Generální a pozáruční opravy.

0 +
let zkušeností v oboru

0 +
oprav každý rok

0 %
dlouhodobých zákazníků

Naše služby

Co umíme?

Provádíme diagnostiku, opravy a servis pracovních strojů, jako jsou bagry, minibagry, traktorbagry nebo ještěrky. Specializujeme se na značky Caterpillar, Deutz, Kubota. Opravujeme válce i vibrační válce, brzdové systémy, přední i zadní nápravy a další komponenty. Zajistíme přetěsnění, výměnu rozvaděčů, preventivní údržbu a pozáruční servis. Připravíme vaše vozidlo na technickou kontrolu.

Naše zaměření je generální oprava motorů všech typů a značek, díky níž se podstatně zvýší jejich životnost. Provádíme karosářské práce od drobných oprav po kompletní rekonstrukci karoserie. Na veškeré naše práce garantujeme šestiměsíční záruku.

Průběh realizace zakázky

Náš hlavní servisní technik i jeho odborný konzultant mají se servisem stavebních strojů více než dvacet let zkušeností. V našem týmu jsou čtyři servisní technici, kteří získali minimálně pětiletou praxi v oboru výroby, údržby a servisu pracovních strojů s příslušným odborným vzděláním. Díky tomu můžeme garantovat rychlou opravu a příznivou cenu. V našem servisu dokážeme opravit až 4 vozy týdně a průměrná čekací doba je maximálně dva dny.

Postup zakázky

Kontaktujte nás

Při prvním kontaktu zjistíme bližší informace o závadě vašeho vozu nebo vašich požadavcích. Domluvíme se na termínu opravy či servisu. Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Rychlá diagnóza závady

Běžně přijímáme vozidla k servisu okamžitě. Diagnostiku vozu nebo stroje provádíme standardně do 2 dnů. Návrh řešení s klienty konzultujeme. Nabízíme také možnost expresních oprav.

Realizace opravy

Ve chvíli, kdy klient schválí návrh řešení závady, přistupujeme k samotné opravě. Po dokončení zákazníky ihned kontaktujeme a vůz je připraven k převzetí. Na naše služby je 6 měsíců záruka.

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.