Oprava zemědělských strojů

Oprava zemědělských strojů, techniky a karosářské práce.

0 +
let zkušeností v oboru

0 +
oprav každý rok

0 %
dlouhodobých zákazníků

Naše služby

Co umíme?

Provádíme diagnostiku a kompletní servis zemědělských strojů a další techniky. Opravujeme traktory, traktorbagry, přívěsy, návěsy a závěsná zařízení. Specializujeme se na tradiční českou značku traktorů a zemědělských strojů Zetor. Pro naše zákazníky zajistíme záruční i pozáruční servis nebo preventivní prohlídku před STK a pravidelnou údržbu pro zvýšení životního cyklu motorů a strojů. Zajistíme opravy a seřízení brzdových systémů (kotouče, destičky, pakny), opravy předních i zadních náprav a výměnu čepů nebo veškeré karosářské práce, ať už se jedná o malé opravy nebo složitější rekonstrukce karoserie.

Průběh realizace zakázky

U vašeho stroje provedeme diagnostiku, určíme, v čem spočívá závada, a navrhneme nejlepší řešení. V případě, že s ním zákazník souhlasí, pustíme se hned do práce. Průměrná čekací doba na zahájení servisních úkonů je jeden až dva dny. Pokud klient na opravu spěchá, je možné se individuálně domluvit a čekací dobu zkrátit. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě, a proto garantujeme šestiměsíční záruku na naše servisní práce.

Postup zakázky

Kontaktujte nás

Při prvním kontaktu zjistíme bližší informace o závadě vašeho vozu nebo vašich požadavcích. Domluvíme se na termínu opravy či servisu. Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Rychlá diagnóza závady

Běžně přijímáme vozidla k servisu okamžitě. Diagnostiku vozu nebo stroje provádíme standardně do 2 dnů. Návrh řešení s klienty konzultujeme. Nabízíme také možnost expresních oprav.

Realizace opravy

Ve chvíli, kdy klient schválí návrh řešení závady, přistupujeme k samotné opravě. Po dokončení zákazníky ihned kontaktujeme a vůz je připraven k převzetí. Na naše služby je 6 měsíců záruka.

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.