Servis nákladních automobilů

Kompletní servis nákladních automobilů, karosářské a svářečské práce.

0 +
let zkušeností v oboru

0 +
oprav každý rok

0 %
dlouhodobých zákazníků

Naše služby

Co umíme?

Provádíme generální servis vozidel všech značek a specializujeme se na vozy Avia, Tatra a Iveco. Zajistíme rychlou diagnostiku a následné opravy motorů, předních a zadních náprav, převodovek, elektroinstalace, návěsů i přívěsů. Seřídíme brzdové soupravy a provedeme výměnu provozních kapalin, náplní a filtrů. Připravíme vaše vozidlo na kontrolu STK a uděláme preventivní údržbu. Nabízíme karosářské práce a kompletní repase motorů, včetně generálních oprav. Díky nim prodloužíme životní cyklus motoru v řádu desítek procent. Vaše auto opravíme za příznivé ceny a na naši práci dáváme 6 měsíců záruku.

Přůběh realizace zakázky

Prostřednictvím diagnostiky rychle odhalíme problém a navrhneme řešení. Pokud zákazník souhlasí, neprodleně se pustíme do opravy. V našich prostorách máme místo a zařízení na servis až tří nákladních vozidel nebo velkých strojů současně. Za jeden týden jsme schopni opravit průměrně čtyři vozidla či stroje. Ročně jich naším servisem projde více než 400. V případě potřeby rychlého vyřízení zakázky nabízíme individuální přístup.

Postup zakázky

Kontaktujte nás

Při prvním kontaktu zjistíme bližší informace o závadě vašeho vozu nebo vašich požadavcích. Domluvíme se na termínu opravy či servisu. Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Rychlá diagnóza závady

Běžně přijímáme vozidla k servisu okamžitě. Diagnostiku vozu nebo stroje provádíme standardně do 2 dnů. Návrh řešení s klienty konzultujeme. Nabízíme také možnost expresních oprav.

Realizace opravy

Ve chvíli, kdy klient schválí návrh řešení závady, přistupujeme k samotné opravě. Po dokončení zákazníky ihned kontaktujeme a vůz je připraven k převzetí. Na naše služby je 6 měsíců záruka.

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.