O nás

O nás, historie firmy, naše služby a kontakty.

0 +
let zkušeností v oboru

0 +
oprav každý rok

0 %
dlouhodobých zákazníků

Kdo jsme a jaké vyznáváme hodnoty?

Naše minulost a lidé ve firmě

Náš vedoucí servisní technik má více než 20 let zkušeností v oboru oprav nákladních vozů a pracovních strojů. Jeho specializací jsou generální opravy motorů všech typů. Hlavní manažer servisu a zároveň odborný konzultant se přes 25 let pohyboval v oboru údržby nákladních vozů a oprav karoserií. Také kolegyně, která dohlíží na provoz, dlouhá léta pracovala v oddělení údržby nákladních aut. Naši servisní technici mají minimálně pětiletou praxi v oboru výroby a údržby a odpovídající odborné vzdělání.

Naše firemní hodnoty a filozofie

Na prvním místě je v naší firmě spokojený zákazník. Vždy se snažíme odvádět vysoce profesionální práci, na kterou dáváme půlroční záruku. Vždy se může objevit skrytá závada, kterou není vždy možné ihned odhalit. V takovém případě zákazníka přednostně obsloužíme a uvedeme vozidlo či stroj do požadovaného stavu.

Postup zakázky

Kontaktujte nás

Při prvním kontaktu zjistíme bližší informace o závadě vašeho vozu nebo vašich požadavcích. Domluvíme se na termínu opravy či servisu. Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Rychlá diagnóza závady

Běžně přijímáme vozidla k servisu okamžitě. Diagnostiku vozu nebo stroje provádíme standardně do 2 dnů. Návrh řešení s klienty konzultujeme. Nabízíme také možnost expresních oprav.

Realizace opravy

Ve chvíli, kdy klient schválí návrh řešení závady, přistupujeme k samotné opravě. Po dokončení zákazníky ihned kontaktujeme a vůz je připraven k převzetí. Na naše služby je 6 měsíců záruka.

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.