Oprava hydraulických zařízení

Oprava hydraulického zařízení a servis hydraulické techniky.

0 +
let zkušeností v oboru

0 +
oprav každý rok

0 %
dlouhodobých zákazníků

Naše služby

Co umíme?

Zajišťujeme opravu hydraulických zařízení a související techniky. Hydraulika se může poškodit v případě, že bylo zařízení přetěžováno nebo nebylo správně používáno. Přímo u zákazníka provádíme opravy hydraulických zařízení a techniky. Spravujeme zvedací čela, válce, mailery a další teleskopické zvedáky, jeřáby, hydraulické ruky i jiné nakladače. Součástí údržby je také přetěsnění a tlakové ozkoušení. Nabízíme preventivní servis, který zásadním způsobem snižuje riziko poruchy. Pro své klienty zprostředkujeme výjezd servisního technika, který se bude poruchou zabývat přímo na místě, ať už se jedná o pohotovost nebo pravidelnou kontrolu.

Průběh realizace zakázky

Součástí našich služeb je expresní i dlouhodobý servis a opravy hydraulické techniky. V případě pohotovosti vyšleme na místo poruchy servisního technika, který situaci vyhodnotí. Pravidelný servis zaručuje, že se minimalizuje riziko neočekávané závady. Pravidelný servis má také výhodu v tom, že si jej můžete naplánovat s předstihem a vyhnete se omezení provozu nebo odstávkám. Náš servis je 100% spolehlivý a dáváme na něj záruku.

Postup zakázky

Kontaktujte nás

Při prvním kontaktu zjistíme bližší informace o závadě vašeho vozu nebo vašich požadavcích. Domluvíme se na termínu opravy či servisu. Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Rychlá diagnóza závady

Běžně přijímáme vozidla k servisu okamžitě. Diagnostiku vozu nebo stroje provádíme standardně do 2 dnů. Návrh řešení s klienty konzultujeme. Nabízíme také možnost expresních oprav.

Realizace opravy

Ve chvíli, kdy klient schválí návrh řešení závady, přistupujeme k samotné opravě. Po dokončení zákazníky ihned kontaktujeme a vůz je připraven k převzetí. Na naše služby je 6 měsíců záruka.

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.